چاپ بنر تولد  

جشن تولد میتواند بهانه ای باشد برای دور هم جمع کردن مهمترین افراد زندگی. 

تولد گرفتن برای عزیزانمان نشانه اهمیت او برای ماست و باعث خوشحالی و ارتباط محکمی میشود. چاپ بنر تولد میتواند کیفیت جشن را افزایش دهد و عزیزانمان را خوشحال کنیم. 

بنر تولد در ابعاد و طرح های مختلفی چاپ میشود که برای شما چند نمونه طراحی شده را قرار دادیم. میتوانید هرکدام را که پسند کردید، سفارش دهید تا برایتان آماده و ارسال کنیم.

از 50,000 تومان تا 600,000 تومان

چاپ بنر تولد

طرح های آماده

عدد طرح خود را انتخاب کنید و در فرم ثبت سفارش وارد کنید.

بنر تولد

1 اطلاعات بنر
2 محتوای بنر
3 اطلاعات ارسال
  • قیمت: 60,000 تومان
  • سایز بنر تولد را انتخاب کنید
  • طرح های آماده را از گالری بالای فرم مشاهده کنید و عدد کنار بنر مورد نظر را در این کادر انتخاب کنید.
  • 0 تومان

چاپ بنر تولد

روز تولد هر فردی یکی از خاطره‌انگیزترین روز های سال او محسوب می‌شود. همگی به خوبی می‌دانیم که هرگز نمی‌توان لحظه‌ها را مهار کرد. فقط می‌شود آن‌ها را با عکس و فیلم‌های مختلف ثبت کرد تا در آینده یادبود خاطرات گذشته شود. به همین دلیل ثبت خاطرات تولد برای تمام افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. چرا که همه دلشان می‌خواهد این روز به بهترین شکل ممکن ثبت شده و در آینده بهترین خاطرات را برایمان یادآوری کند. در نتیجه، هرچقدر که تصاویر و ویدئوها جذاب‌تر باشد، به همان اندازه این خاطرات بهتر ثبت خواهد شد. یکی از مواردی که تصاویر و ویدئوهایمان را بسیار جذاب‌تر می‌کند، طراحی فضای جنش تولد است. چاپ بنر تولد در این طراحی نقش مهمی ایفا می‌کند که در اینجا بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

مهمانی جشن تولد برای همه‌مان بسیار مهم است. چرا که همگی دلمان می‌خواهد این روز مهم هم برای خودمان و هم برای عزیزانمان به بهترین شکل ممکن سپری شود. اما همان‌طور که در بالا اشاره کردیم، بحث طراحی فضای برگزاری تولد بسیار مهم است. برای مثال، بسیاری از افراد فضای داخلی‌شان را با بادکنک‌های مختلف تزئین می‌کنند. عده‌ای دیگر ممکن است از کاغذهای رنگی و سایر المان‌های تزئینی استفاده کنند. اما یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند فضای داخلی را بسیار جذاب‌تر و خاص‌تر کند، چاپ بنر تولد است. چرا که با این کار می‌توان به طور کلی طراحی فضای مورد نظر را جذاب‌تر کرده و یک روز به یاد مادنی را در خاطرات همه ثبت و ضبط کرد.

ویژگی‌های بنر تولد چیست؟

بسیاری از افراد چنین تصور می‌کنند که چاپ بنر تولد بسیار زمانبر بوده و دردسرهای زیادی دارد. چرا که باید از یک ماه قبل به انواع چاپخانه‌ها مراجعه کرده طرح‌های مختلفی انتخاب کنند و زمان زیادی منتظر آماده شدن طرحشان بمانند و سپس با مراجعه مجدد بنرشان را تحویل بگیرند. در واقع در مورد چاپ بنر تولد چنین چیزی به هیچ عنوان صدق نمی‌کند. چرا که در ابتدا فقط یک روز زمان کاری برای چاپ بنر تولد نیاز بوده و می‌تواند در کمترین زمان ممکن انجام شود. از طرفی دیگر، برای این کار شما نیاز به مراجعه حضوری به مراکز چاپ را نخواهید داشت. بلکه می‌تواند به صورت غیرحضوری تمام کارهای چاپ بنر تولد را از طریق مرکز چاپ استند برف انجام بدهید که در ادامه مطلب به این خدمات اشاره خواهیم کرد.

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد چاپ بنر تولد این است که شما می‌توانید آن را پشت فضایتان چاپ کنید. یعنی تصور کنید که بخشی از سالن پذیرایی‌تان را برای برگزاری جشن تولدتان انتخاب کرده‌اید. شما می‌توانید بنر تولد را در همان قسمت به صورت ایستا یا عمودی نصب کرده و اطراف آن را با کاغذها و بادکنک‌های رنگی مزین کنید. این یکی از بهترین روش‌هاییست که می‌توانید با آن فضای داخلی‌تان را جذاب‌تر کنید. از آنجایی که هیچ محدودیتی در دنیای طراحی گرافیک وجود ندارد، شما می‌توانید تصاویر زیبای فردی که قرار است برایش جشن تولد بگیرید را روی بنر تولد چاپ کنید. حتی می‌توانید از این طریق همان فرد را غافلگیر کنید.

چاپ بنر تولد کودکانه

چاپ بنر تولد در طرح‌های کودکانه

با این که جشن تولد هیچ محدودیت خاصی برای سن و سال افراد ندارد، اما بیشتر برای کودکان برگزار می‌شود. چرا که همه ما ذوق و شوق زیادی برای برگزاری جشن تولد فرزندان و کودکانمان داریم. به همین دلیل علاوه بر خرید هدیه تولد به آن‌ها دلمان می‌خواهد تا یک روز به یادمانی را برای کودکانمان خلق کنیم. از این روی، ممکن است عده‌ی زیادی را دعوت کنیم، برای شام و کیک تولد تدارک خاصی ببینیم و بخواهیم محیط داخلی‌مان را به نحو احسن تزئین کنیم. چاپ بنر تولد در طرح‌های کودکانه می‌تواند فضای شما را بسیار جذاب‌تر و زیباتر کند. فقط کافیست بدانید کودک دلبندتان از چه طرح و یا کاراکتر کارتونی خوشش می‌آید. سپس می‌توانید همان را در چاپ بنر تولد کودکتان در نظر بگیرید.

برای مثال، اکثر کودکان عاشق کاراکترهای کارتونی مانند اسپایدرمن، باب اسفنجی و… هستند. از طرفی دیگر، طراحان مجموعه استند برف مجهز به بهترین مجموعه از طرح‌های جذاب کودکانه هستند. با استفاده از این طرح‌ها و چاپ بنر تولد برای کودکتان، می‌توانید فضای موردنظرتان را طبق علاقه‌ی فرزندتان تزئین کنید. مطمئنیم که بالاترین لذت برای هر پدر و مادری خوشحال کردن فرزندانشان در روز تولدشان است. زمانی که شما طرح مورد علاقه‌ی کودکتان را روی بنر تولد چاپ کنید، بدون شک او بسیار ذوق‌زده و خوشحال خواهد شد. لازم به ذکر است که هیچ محدودیتی برای طرح‌های دخترانه و یا پسرانه وجود ندارد و شما می‌توانید هر طرحی که دلتان خواست را برای بنر تولد کودکتان انتخاب کنید.

چاپ بنر تولد برای بزرگ‌سالان

همان‌طور که در بالا توضیح دادیم، برگزاری جشن تولد هیچ محدودیت سنی ندارد. با اینکه به مرور زمان افراد ذوق و علاقه خود را برای برگزاری جشن تولد بزرگ‌سالان از دست می‌دهند، اما این موضوع هرگز متوقف نمی‌شود. برای مثال، بسیاری از زوج‌هایی که به تازگی یک رابطه‌ی عاشقانه را شروع کرده‌اند، ممکن است از همان ابتدا برای نامزدشان جشن تولد بگیرند. در چنین شرایطی چاپ بنر تولد عاشقانه، می‌تواند هر فردی را غافلگیر کند. شما می‌توانید از تصاویر نامزدی خود و یا هر طرحی که دلتان خواست و مطمئن هستید همان طرح می‌تواند نامزدتان را ذوق‌زده کند، استفاده کنید. سپس با چاپ همان طرح روی بنر تولد نامزدتان می‌توانید یک روز کاملا به‌یادماندنی را برای او ثبت کنید.

این تنها یک نمونه از مواردی بود که افراد از چاپ بنر تولد برای بزرگ‌سالان استفاده می‌کنند. باز هم هیچ محدودیتی برای این کار وجود ندارد. برای مثال، ممکن است بخواهید برای پدر یا مادرتان یک جنش خودمانی تولد بگیرید. از آنجایی که همیشه پدر و مادرها بسیار فداکار بوده و از کسی انتظار خاصی ندارند، می‌توان آن‌ها را با چاپ بنر تولد غافلگیر و بسیار خوشحال کرد. چرا که شما می‌توانید یکی از بهترین عکس‌های آن‌ها را انتخاب کرده و سپس همان تصاویر جذاب را روی بنر تولد آن‌ها چاپ کنید. پس از آن‌، می‌توانید فضای مورد نظرتان را با چاپ بنر تولد آن‌ها، کاغذهای رنگی و بادکنک‌های مختلف تزئین کنید. سپس بدون اطلاع آن‌ها را به فضای مورد نظر برده و غافلگیرشان کنید.

چاپ بنر تولد بهترین گزینه برای عکاسی و فیلم‌برداری

در بالا هم اشاره کردیم که همیشه در روز تولد دلمان می‌خواهد عکس‌ها و فیلم‌های مختلفی در چنین روز مهمی داشته باشیم. برای مثال، همگی می‌خواهیم روزهای تولد دهه بیست و یا سی و… را به خوبی به خاطر داشته باشیم. اگر از این روزهای مهم که فقط یک بار در سال اتفاق می‌افتد، عکس‌ها و فیلم‌های مختلفی داشته باشیم، می‌توانیم به زمان قبل بازگشته و با تماشای تصاویرمان، لبخند روی لبانمان جاری شود. چاپ بنر تولد یکی از بهترین گزینه‌هاییست که می‌توان در مقابل آن، عکس‌های مختلفی گرفته و یک روز پرخاطره و بسیار زیبا را ثبت کرد. جالب است بدانید که جنس بنر تولد، طوری است که کاملا مناسب عکاسی است.

بنر تولد

یعنی شما حتی اگر یک دوربین بسیار حرفه‌ای با فلاش قوی هم داشته باشید، می‌توانید مستقیمان از بنر تولد عکس‌های مختلف تهیه کنید. بدین معنا که هرگز بازتاب نور قوی‌ترین فلاش روی بنر تولد هم، نمی‌تواند عکس‌های گرفته شده‌تان را خراب کند. چرا که چاپ بنر تولد در مجموعه استند برف از بهترین متریال‌ها انجام می‌شود. به همین دلیل، می‌تواند خیالتان از بابت کیفیت بالای چاپ بنر تولد مجموعه استند برف آسوده باشد. شما می‌توانید تمام عزیزانتان را در مقابل بنر تولد جمع کرده و عکس‌های مختلفی از آن‌ها بگیرید. سپس تصاویرتان تبدیل به یک خاصره بسیار شیرینی خواهد شد که در آینده با تماشا کردن آن‌ها احساس بسیار خوبی به شما دست خواهد داد. مجموعه استند برف، افتخار این خاطره آفرینی را برای تمام مردم عزیز دارد و در تلاش است تا شما بهترین روز زندگی‌تان را با تصاویر جذاب و فضای زیبا تجربه کنید.

با استفاده از خدمات مجموعه استند برف شما می‌توانید کارهای مربوط به چاپ بنر تولد خود را با استفاده از آسوده‌ترین روش‌ها انجام بدهید. یکی از بهترین روش‌های سفارش چاپ بنر تولد، اقدام از طریق وب‌سایت استند برف است. شما می‌توانید از این طریق تصاویر خود را برای ما ارسال کرده و یا از کارشناسان استند برف برای تصاویر بنر تولد خود مشورت بگیرید. پس از انتخاب نهایی تصاویر و اندازه مورد نظرتان، چاپ بنر تولد شما در کمترین زمان ممکن انجام شده و بدون پرداخت کوچک‌ترین هزینه به محل مورد نظرتان ارسال خواهد شد. تنها توصیه ما به شما این است که حتما از یک هفته قبل اقدام به انجام این کار بکنید تا هیچ مشکلی از لحاظ زمانی برایتان پیش نیاید.

مجموعه استند برف قادر است بنر تولد و سایر محصولات چاپی را به تمام نقاط کشور ارسال کند. حداکثر زمان لازم برای دریافت محصولات استند برف 7 روز کاری بوده و به همین دلیل، اگر ساکن تهران نیستید، برای چاپ بنر تولد، حتما از یک هفته قبل اقدام به ثبت سفارش بکنید تا بنر تولدتان زودتر به دستان برسد. برای کسانی که ساکن تهران هستند، زمان ارسال، بالطبع، بسیار زودتر انجام شده و می‌توانید در کمترین زمان ممکن بنر تولدتان را دریافت کنید. اگر در مورد چاپ بنر تولد هر سوالی داشتید می‌توانید آن را با بخش پشتیبانی مجموعه استند برف در میان بگذارید.