ممکن است در شرایطی قرار داشته باشید که نیاز به طراحی فوری دارید و سپس باید آن طرح را چاپ کنید. عدم هماهنگی برنامه ها و هزاران دلیل میتواند باعث شود که زمان کمی داشته باشیم. خوشبختانه در دنیای امروز میتوان کارها را با سرعتی باور نکردنی انجام داد و تکنولوژی زمان های بیهوده را حذف کرده است. و ما در مجموعه استند برف این امکان را فراهم کرده ایم تا در مواقعی که شما عجله دارید، در کمترین زمان طراحی شما را انجام دهیم و چاپ شده برای شما ارسال کنیم. در ادامه روندکار طراحی فوری را میپردازیم.

مجموعه استند برف

ما از سال 1388 فعالیت حرفه ای خود را شروع کرده ایم و درحال خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم. در این مدت با برند های بزرگی فعالیت کرده ایم که به ما کمک کرده اند تا بتوانیم مجموعه ای حرفه ای را در حال حاظر داشته باشیم.

طراحی-فوری-بنر
طراحی-فوری-بنر

طراحی فوری برای چه محصولاتی است؟

تقریبا هر محصولی که در سایت استند برف وجود دارد نیاز به طراحی دارد که اگر شما طرحی را آماده دارید، میتوانید برای ما ارسال کنید و ما در سریعترین زمان ممکن نسخه چاپ شده آن را برای شما ارسال میکنیم.

و هر محصولی که قصد چاپ آن را دارید.

روش ثبت سفارش طراحی و چاپ فوری

هنگام ثبت سفارش از طریق سایت در بخش توضیحات قید کنید که عجله دارید و قصد دارید طراجی فوری انجام شود و محصول برای شما در کمترین زمان ارسال شود. کارشناسان ما سفارش شما را با اولویت بیشتری رسیدگی میکنند.

اگر قصد دارید سفارش تلفنی ثبت کنید، هنگام مکالمه به همکاران ما بگویید که عجله دارید.

هدف ما ارائه بهترین کیفیت در کمترین زمان ممکن است. پس نگران کیفیت نباشید.

روش های طراحی فوری

ما برای اینکه طرح شما را در کمترین زمان ممکن طراحی کنیم کار های زیر را انجام میدهیم.

  • کار شما را در اولویت قرار میدهیم.
  • تعداد همکاران بیشتری بر روی طراحی شما با یکدیگر همکاری میکنند.
  • استفاده از سیستم های قوی جهت طراحی و چاپ
  • ارسال توسط باربری های سریعتر
طراحی-بنر-فوری
طراحی-بنر-فوری

هزینه طراحی فوری چگونه محاسبه میشود؟

نگران هزینه ها نباشید. به شما قول میدهیم بابت الویت بندی کار شما و انجام سریعتر آن، کمترین هزینه ممکن را دریافت کنیم. تا همکاری خوبی داشته باشیم.

علت اینکه هزینه ها در طراحی فوری افزایش میابد، میتواند به علت استفاده از تعداد نیروی بیشتر، اولویت بندی شما نسبت به سایر مشتریان، استفاده از سیستم های قوی و نرخ کرایه برای ارسال سریع برای شما باشد.

کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

جمع‌بندی

در این مطلب در مورد بنرها، بنرهای ایستاده یا استند، استیکرها، کاربردهای متفاوت آنها در موارد مختلف و چگونگی طراحی فوری و چاپ سریع آنها توضیح مختصری ارائه دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *