در صورتی که قصد دارید خیلی سریع و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به طراحی آن خود کرده و آن را به برسانید می توانید از خدماتی که وب سایت ما به شما ارائه می دهد استفاده کنید. ما به شما این تضمین را می دهیم که در کمترین زمان ممکن آن بسیار زیبا و مطابق با ویژگی های مد نظر شما را طراحی خواهیم کرد. علاوه بر سرعت ما کیفیت طراحی خود را نیز به شما تضمین می دهیم. بنابراین زمانی که قصد دارید خیلی سریع دلخواه خود را طراحی کرده و آن را به برسانید توصیه ما به شما این است که حتما از خدمات وب سایت ما بهره مند شوید. ما یک تیم تخصصی داریم که انواع مختلف را به بهترین شکل ممکن برای شما طراحی می کنند، قیمت این طراحی ها نیز نسبت به سایر وب سایت ها بسیار مناسب تر خواهد بود.

طراحی و چاپ بنر، بنر استند، استیکر و لوگو به‌عنوان یک وسیله برای انتقال پیام، استفاده‌های بسیاری دارد. امروزه پیشرفت ابزارآلات و تجهیزات از نظر سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در طراحی فوری و چاپ آنها نقش بسزایی داشته است.

زمانی نوشتن یک عبارت یا کشیدن طرحی خاص بر روی پارچه مستلزم نقاش‌های زبردست بود که اینکار خود بسیار سخت بوده و به زمان زیادی نیاز داشت. اما امروزه با ثبت تصاویر با استفاده از تکنولوژی موجود بر روی یک بستر این کار را به مراتب راحتتر کرده‌است و طراحی فوری انجام می‌گیرد. این محصولات کاربردهای فراوانی دارند، در ابتدا بنرهای بازگشت زوار از عتبات یا بنرهای عرض تسلیت در ذهن تداعی می‌شود درحالیکه تنها به این موارد ختم نمی‌شود.

 

طراحی فوری بنر های تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی یکی از گسترده‌ترین کاربردها است. در ابتدا علاوه‌بر طراحی فوری باید به مطالب دیگری توجه کنیم که محصول دارای مقاومت در برابر وزش بادهای شدید، باران و برف و برخورد اشیا باشد. نور آفتاب نیز می‌تواند بر رنگ بنر تاثیر بگذارد. از دیگر کاربردهای بنرها میتوان به تبلیغات بر روی پل‌های عابر، بیلبوردها، باکس‌های کنار خیابان‌ها، دیواره‌های ایستگاه‌ها ،سر در مغازه‌ها و غیره اشاره کرد.

طراحی فوری بنر های تبلیغاتی

بنرهای استند یا همان ایستاده که اندازه‌ی آنها کوچکتر و ارتفاع آنها تقریبا کمتر از دو متر است، با استفاده از پایه‌های فلزی سبک بدون اتصال به جایی روی پایه‌های خود قرار میگیرد. این بنرها مقرون به‌صرفه هستند زیرا از دو طرف آن میتوان استفاده کرد جابجایی آنها راحت است و در فضاهای کوچک نیز به‌راحتی می‌توان آن را نصب کرد. در داروخانه‌ها، مطب پزشکان و دندانپزشکان، بانک‌ها و دیگر مکانها از این نوع بنر استفاده می‌کنند.

طراحی فوری استیکر و لوگو

از دیگر محصولات میتوان به استیکرها و لوگوها اشاره کرد، استیکرهای موجود بر رو ماشین‌های اسپرت، استیکرهای تولدها و غیره که طراحی‌های خلاقانه می‌طلبند.

گاهی اوقات ممکن است کارفرما زمان کافی برای سفارش و انتظار برای تحویل آن نداشته باشد و برای اخذ محصول عجله کند که در این صورت به طراحی فوری نیازمندیم. زمان طراحی و چاپ محصول با توجه به حساسیت کیفیت، تعداد چاپگرها و اپراتورها و همچنین افراد مراجعه کننده در نوبت، می‌تواند متغیر باشد.

طراحی فوری استیکر و لوگو

عواملی که از طریق آنها میتوان به طراحی فوری رسید میتوان به طراحی انواع محصولات برای مناسبت‌های مختلف در زمان‌های قبل از سفارش مثلاً درج نام‌های مختلف در بنرهای استند برای تولد، طراحی استیکرها، طراحی بنرهای تسلیتی و غیره، استفاده از روشهای طراحی و چاپ با کیفیتی نسبتا کمتر و سرعت بیشتر و ارتقا تجهیزات و ابزارآلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موثر در سرعت چاپ اشاره کرد.

طراحی فوری باعث سودمندی بیشتر فروشندگان نیز میشود به طوری که می‌توانند تعداد سفارشات بیشتری دریافت و انجام دهند. در ابزارآلات چاپ زمانیکه چاپگر عرض زیادی داشته باشد این امر باعث میشود محصول در سایز بزرگ تولید شود که خود باعث سهولت و سرعت در چاپ میشود. استفاده از سیستم‌هایی که با ایجاد حرارت بیشتر و چندجانبه به خشک‌شدن هرچه سریعتر بنرها کمک می‌کند. همچنین با استفاده از برنامه‌های نرم‌افزاری طراحی فوری محصولات به راحتی انجام می‌گیرد، تمامی این ویژگی‌ها باعث سرعت در طراحی و چاپ میشود.

جمع‌بندی

در این مطلب در مورد بنرها، بنرهای ایستاده یا استند، استیکرها، کاربردهای متفاوت آنها در موارد مختلف و چگونگی طراحی فوری و چاپ سریع آنها توضیح مختصری ارائه دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *